Inloopdouche Anais klaar glas met zwarte profielset 157x200cm
Inloopdouche Anais klaar glas met zwarte profielset 157x200cm
Onze prijs € 349,98 / set
Adviesprijs € 663,38Direct beschikbaar, levertijd
Bereken de verzendkosten
Hoe leveren we?
We werken samen met verschillende transportbedrijven om jouw bestelling zo snel mogelijk aan huis te bezorgen.
Je bestelling wordt klaargemaakt voor levering zodra alle producten op voorraad zijn (1 bestelling = 1 levering). Het betreft een drempelservice (de goederen worden geleverd tot aan de voordeur).
De kostprijs van de levering is afhankelijk van het type product (gewicht en grootte). Je kan de transportkost eenvoudig berekenen op basis van je postcode.
Bestelling grote of zware producten/palletlevering:
- Zodra je bestelling verpakt is en aangemeld bij de transporteur ontvang je een e-mail (controleer je spam-mapje!) of telefoontje van de transportfirma om een afspraak in te plannen
- Wees aanwezig voor de levering
- Controleer je bestelling op schade binnen de 48 uur
Bestelling kleine producten/pakketlevering:
- Je pakketje wordt klaargemaakt voor levering
- Je ontvangt een tracking code in je mailbox waarmee je het pakketje kan volgen
- Controleer je bestelling op schade binnen de 48 uur
Goed om te weten!
Gelieve binnen 48 uren na levering je producten te controleren op visuele schade en/of de bestelling volledig is. Meldingen na 48 uren vallen niet onder de garantie en worden niet meer aanvaard.
Heb je een vraag? Chat met ons!
Heb je nog vragen over een product of hulp nodig bij het plaatsen van je bestelling? Laat het ons gerust weten. We helpen je graag verder! Je kan ons op verschillende manieren contacteren:
- Via chat
- Telefonisch: +32 (0)54 33 08 11
- Via e-mail: webshop@zelfbouwmarkt.be
- Via onze sociale media: Instagram, Facebook
- Via WhatsApp: +32 (0)499 71 81 02
Ben je van plan een inloopdouche te plaatsen? Douchepaneel Anais is 157 cm breed en dus beslist een goede keuze! Bovendien zorgt het grijze glas voor een smokey look, die heel apart is en prachtig staat in een moderne of industriële badkamer.
Deze Anais inloopdouche combineert 8 mm grijs getint veiligheidsglas met een zwarte profielset. Het getinte glas geeft je douchehoek een iets donkerdere uitstraling en zorgt tegelijk voor meer privacy dan volledig transparant glas. De zwarte profielen sluiten mooi aan bij deze glastint en benadrukken de strakke lijnen van de douchewand.
Het grijze doucheglas houdt het water binnen de doucheruimte en zorgt ervoor dat je badkamer niet verandert in een waterpoel tijdens het douchen. Dit douchepaneel van Belbano laat zich gemakkelijk reinigen en onderhouden en staat garant voor jarenlang doucheplezier.
Alle info opgesomd:
- Benaming: Douchewand grijs glas
- Afmetingen: 1570 x 2000 x 8 mm
- Kleur: grijs
- Merk: Belbano
- Materiaal: getemperd 8 mm veiligheidsglas
- Inclusief: zwart muurprofiel en zwarte verstevigingsstang
- Exclusief: douchetub
Tip van onze adviseur: behandel de douchewand altijd voorzichtig tijdens transport en plaatsing. Zet het glas niet recht tegen een muur, maar leg het plat op bijvoorbeeld houten blokjes. Zo voorkom je te veel druk op de onderkant en beperk je het risico op glasbreuk.
| Merk: | Belbano |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Glasdikte (mm): | 8 |
| Kleur glas: | Transparant |
| Kleur profiel: | Zwart |
| Lengte (cm): | 157 |
| Hoogte (cm): | 200 |
| Te bekijken in de showroom: | Ja |
| Web only: | Neen |
Wat hoort nog bij dit product?
Vergelijkbare producten uit ons assortiment